Вие сте тук » Ubiquiti U Fiber
UF-NANO
Производител: Ubiquiti
Модел: UF-NANO
Цена:
125.00 лв.
без ДДС
Количество:
Модел: UF-NANO
UFiber Nano G е здраво и високопроизводително GPON клиентско устройство с информационен LED дисплей.

Характеристики

 
  • PoE Input: 24V passive
  • Networking Interface: GPON (SC/APC), Ethernet (RJ-45)
  • Operation mode: Bridge only (router mode coming soon as a firmware update)
  • Supported OLTs: UFiber OLT
  • Supporting GPON links of up to 20 km