Вие сте тук » TP Link
T1600G-52PS
Производител: TP-link
Модел: T1600G-52PS
Цена:
959.00 лв.
без ДДС
Количество:
Модел: T1600G-52PS

JetStream 48-портов Gigabit Smart PoE+ комутатор с 4 Combo SFP слота    - T1600G-52PS (TL-SG2452P)

  • Поддържа 48 802.3at/af-съвместими PоE+ портове с общо захранване 384 W
  • L2+ характеристика - Статично рутиране - помага да се насочва вътрешния трафик за по-ефективно използване на мрежовите ресурси
  • Обвързване по IP-MAC-порт, ACL, Защита на портовете, Защита от DoS атаки,  Сторм контрол (потискане на внезапен ръст на трафика), DHCP снупинг, 802.1X автентификация и Radius осигуряват надеждни стратегии за сигурност
  • L2/L3/L4 QoS и IGMP снупинг оптимизират приложенията за глас и видео
  • IPv6 поддръжка с двоен IPv4/IPv6 стек, MLD снупинг, IPv6 откриване на съсед
  • Уеб интерфейс, интерфейс с команден ред (CLI), SNMP, RMON и Двоен образ предоставят разнообразни варианти на политики на управление.
 
ХАРДУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Стандарти и протоколи IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Интерфейс 48 10/100/1000 Mbps RJ45 порта (Автоматично договаряне/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP слота

 
Network Media 10BASE-T: UTP кабел категория 3, 4, 5 (максимум 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP кабел категория 5, 5e или по-горна (максимум 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity 3
Захранване 100~240VAC, 50/60Hz
Консумирана енергия Максимум (PoE вкл): 470,4 W (220 V/ 50 Hz)
Максимум (PoE изкл): 46,5 W (220 V/ 50 Hz)
PoE+ Ports(RJ45) Стандартно: 802.3at/af съвместим
PoE+ портове: 48 порта
Захранване: 384 W
Размери (Ш x Д x В ) 17.3 x 13 x 1.73 in. (440 x 330 x 44 mm)
Файлове
» T1600G_V3_Datasheet.pdf
МОЯТ ПРОФИЛ
E-mail:
парола:
» регистрирай нов профил
» забравена парола
КОНТАКТИ

wifibg wifibg

gsm0898962294

gsm0899965045

office@reloadbg.com

support@reloadbg.com

София- Люлин бл 610Б, вхБ 

Работно време: Понеделник до Петък -9.30 до 18.30